Product 2021-07-06
Jak zamienić drapak w ciekawy element dekoracyjny

Drapak ma służyć do drapania, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby był także ciekawą ozdobą w naszym wnętrzu. O możliwości zestawiania naszych drapaków HEX w ciekawe układy pisaliśmy w naszym poprzednim wpisie. Dzisiaj, chcemy pokazać, że można iść o krok dalej.

Jak zamienić drapak w ciekawy element dekoracyjny

Drapak HEX, poza tym że występuje w różnych wariantach kolorystycznych, zarówno ramy jak i wkładu, co już daje możliwość ciekawych zestawień, istnieje także opcja zastąpienia materiału drapaka, kolorystycznym wypełnieniem.

Dobór kolorystyki i wzornictwa wypełnienia jest indywidualnym wyborem*, ale zastosowanie tego zabiegu sprawi, że całość zestawu jeszcze lepiej wpasuje się w Twoje wnętrze i nada mu wyjątkowego charakteru, przy zachowaniu przestrzeni drapania dla Twojego Kota.

To proste zestawienie, dzięki któremu zmieniamy drapak w element aranżacyjny. Dodatkowo, idealne rozwiązanie dla małych przestrzeni, które chcą pogodzić design z kocią potrzebą.

Zobacz nasze drapaki >>

*W chwili obecnej nie oferujemy w regularnej sprzedaży kolorowych elementów / wkładów. Natomiast chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny wzór na zlecenie. Zapraszamy do kontaktu – bok@catmeup.pl

BUYING = HELPING find out more