Polska Produkcja Polska Produkcja
Tworzone ręcznie Tworzone ręcznie
Łatwy Montaż Łatwy Montaż
Naturalne Materiały Naturalne Materiały
Prasa Nagrody
kocia-milosc.jpg

Kocia miłość czyli jak zrozumieć podstawowe potrzeby kota

Cat me up to miejsce, gdzie potrzeby Twojego kota spotykają się z Twoimi. Na równych prawach. Bo szczęśliwy kot to szczęśliwy właściciel. I vice versa. Nieważne czy mówimy o ciekawskim żądnym przygód tygrysie, czy prawdziwym lwie kanapowym, wiemy z pierwszej ręki na czym polega kocia miłość. Żeby zbudować zdrową, przyjacielską relację z kotem musisz przede wszystkim dobrze znać kocie potrzeby nie zapominając przy tym o własnych. U nas dobry design idzie w parze z odpowiedzią na potrzeby Twojego pupila. Więc jakie są podstawowe potrzeby kota?

kocia-potrzeba-snu.jpg

 Kocia potrzeba snu

Ile śpi kot? Pewnie zdziwisz się słysząc, że kot przesypia 12- 18 godzin na dobę.   Sen wraz z prawidłowym odżywianiem ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju Twojego kociaka.  Pozycja  i miejsce, w którym śpi kot zależy od temperatury otoczenia, poczucia bezpieczeństwa i indywidualnych nawyków kota.  Tylko obserwacja swojego pupila pozwoli Ci poznać preferencje Twojego kota.  Twój kot lubi spać na kaloryferze? W Cat me Up znajdziesz ciepłe i komfortowe legowisko dla kota z uchwytem pozwalającym na zawieszenie posłania przy kaloryferze to rozwiązanie dla Ciebie. Prosty design i minimalistyczna forma z łatwością wpiszą się w każde wnętrze. Twój kot sypia na wysokości? Nasze wielofunkcyjne leżanki i hamaki dla kotów z łatwością powiesisz na ścianie. Twój kot śpi w różnych miejscach i często zmienia pozycje? Nasze leżanki cechuje prosty design i funkcjonalność. W każdej chwili możesz zmienić ich położenie, a dodatkowo cechuje je łatwy montaż i demontaż.

kocia-potrzeba-wspinaczki-i-drapania.jpg

Kocia potrzeba wspinaczki i drapania

Stworzenie wygodnej, stymulującej przestrzeni do życia dla kota to jedno z największych wyzwań stojących przed właścicielem. Meble wysokie i drapaki ścienne Cat me Up pozwolą na stworzenie miejsca, w którym kot będzie mógł się bawić i rozwijać, a Tobie pozwolą zachować estetykę mieszkania. Cenimy sobie indywidualność i kreatywność, dlatego nasze produkty mają możliwość personalizacji. Wybierając drapak ścienny możesz indywidualnie dobrać jego kolorystykę do wystroju Twojego mieszkania. To nie wszystko. Prosta, geometryczna forma naszych akcesoriów pozwala na stworzenie ciekawej kompozycji do dekoracji mieszkania. Projekty, które wybraliśmy do naszego sklepu stworzone zostały myślą o tym, jak współcześni miłośnicy zwierząt chcą dzisiaj żyć. Minimalistycznie, luksusowo, industrialnie po prostu designersko.

KUPUJĄC, POMAGASZ dowiedz się więcej