Categories
TREE na wysokości zadania
    Product 2021-08-23      Comments 0

TREE na wysokości zadania

Każdy Kot ma potrzebę wspinania i obserwacji otoczenia. Wysokie meble a la drzewko to spełnienie marzeń naszego czworonoga. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na tak obszerny mebel. A więc jak to pogodzić?
Read More
Upalne dni mogą nam dać się we znaki. Jeśli wiesz, że zbliżają się wysokie temperatury, a chcesz odpowiednio zadbać o komfort swojego Kota musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach.
Read More
Drapak ma służyć do drapania, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby był także ciekawą ozdobą w naszym wnętrzu. O możliwości zestawiania naszych drapaków HEX w ciekawe układy pisaliśmy w naszym poprzednim wpisie. Dzisiaj, chcemy pokazać, że można iść o krok dalej.
Read More
Koci ogonek - zachwycająco puszysty, pełni wiele funkcji, ale przede wszystkim zdradza nastrój właściciela. Kochamy Kocie ogony - przybliżamy dlaczego!
Read More
Letni relaks na tarasie?
    Product 2021-06-09      Comments 0

Letni relaks na tarasie?

Wiemy, że Koty uwielbiają wylegiwać się w cieple. Na naszych kolanach zawsze jest najprzyjemniej oczywiście i całosezonowo oraz najbezpieczniej ;) Czy jednak możemy zapewnić naszemu pupilowi alternatywę? Oczywiście, że tak!
Read More
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 8 (1 Pages)
BUYING = HELPING find out more